Als ingelogde gebruiker heeft u toegang tot afgeschermde info op deze website.

Binnenkort bij BVT
  

Bowling Vereniging Tilburg organiseert in samenwerking met Mega Bowling Woensel de Tilburgse Kampioenschappen 2017. Er wordt één voorronde gespeeld op zondag 30 april 2017. De finales zijn dezelfde dag.

Inschrijving staat open voor alle junior- en seniorleden van de Bowling Vereniging Tilburg die hun financiële verplichtingen hebben voldaan aan de vereniging. Omdat we de reisafstand en kosten voor onze leden zo veel mogelijk willen beperken hebben we gekozen om alles op één dag te organiseren. Dit betekent ook dat er minder games in de voorronde en finale worden gespeeld. Volgend seizoen kunnen we weer terecht in de nieuwe Dolfijn Bowling en gaan we de Tilburgse Kampioenschappen weer op de normale manier organiseren.

Er wordt gespeeld om de volgende titels:

• Singles Kampioen Heren en Dames in verschillende klassen
• Doubles Kampioen Heren/Mixed en Doubles Kampioen Dames
• All Events Kampioen Heren en Dames

De voorronden worden gespeeld over 1 x 6 games.

Voorronde:
U speelt 6 games met twee personen per baan. Deze score telt zowel voor het Singles klassement als het Doubles klassement.

Single Kampioenen:
De speler die in zijn of haar klasse de hoogste score heeft behaald over 6 games is Single Kampioen in deze klasse. Er wordt gespeeld in de volgende klassen:

Klasse Gemiddelde
Singles Heren A pasgemiddelde boven 195
Singles Heren B pasgemiddelde van 180 t/m 194,99
Singles Heren C pasgemiddelde van 165 t/m 179,99
Singles Heren D pasgemiddelde t/m 164,99
Singles Dames AB pasgemiddelde boven 165
Singles Dames CD pasgemiddelde t/m 164,99


Finale:
Voor de finale plaatsen zich 18 heren en 2 dames. Dit zijn de spelers met de hoogste pinfall over de 6 games voorronde, ongeacht de klasse. In de finale worden 4 games gespeeld met 1 speler per baan waarbij de score uit de voorronde wordt meegenomen. 

De speler en speelster die na 10 games de hoogste score hebben behaald (voorronde + finale) zijn Kampioen en Kampioene van Tilburg 2017.

Speelschema:

Datum Aanvang Serie
Zondag 30 april 2017 09.30 uur Serie 1
Zondag 30 april 2017 13.00 uur Finale
Zondag 30 april 2017 14.00 uur Prijsuitreiking

 

Inschrijving
De deelnamekosten bedragen € 20,00 per persoon. U kunt inschrijven via een online formulier.